Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Przedłużanie rzęs 1-1 GłogówPrzedłużanie rzęs metodą 1:1 polega na przyklejeniu jednej rzęsy sztucznej do jednej naturalnej. Pierwsza aplikacja trwa około 2 – 2,5h. Uzupełnienie zalecane jest do 3 tygodniu. Metoda ta charakteryzuje się bardzo naturalnym efektem.

Przedłużanie rzęs metodą 2-3D

Przedłużanie rzęs 4-6 GłogówPrzedłużanie rzęs metodą 2/3 D polega na przyklejeniu od 2 do 3 rzęs sztucznych do jednej naturalnej. Pierwsza aplikacja trwa od 2 – 3h. Uzupełnienie zalecane jest od 3 do 4 tygodni. Metoda charakteryzuje się naturalnym efektem oraz powoduje zagęszczenie rzęs naturalnych.

Przedłużenie rzęs metodą 4-8 D

rzęsy GłogówPrzedłużenie rzęs metodą 4-8 polega na przyklejeniu kępki, składającej się z 4 do 8 rzęs sztucznych do jednej naturalnej. Pierwsza aplikacja trwa od 2-3h. Uzupełnienie zalecane jest od 3 do 4 tygodni. Metoda polecana jest dla Pań , które lubią mieć podkreślone oko i widoczny makijaż.

 

Przedłużanie rzęs / zagęszczanie rzęs

Informacje o pielęgnacji po zabiegu:

Do 2 dni po zabiegu:

  • Przez 4 godziny od wykonania zabiegu przedłużania rzęs należy całkowicie unikać kontaktu z wodą, aby klej mógł idealnie doschnąć na rzęsach
  •  Przez 2 dni od wykonania zabiegu należy ograniczyć kontakt z wodą. Powinno się w tym czasie zrezygnować z sauny, basenu, jacuzzi, solarium, nie nurkować, nie myć twarzy w gorącej wodzie.

Codzienna pielęgnacja przedłużonych rzęs:

  • Po zabiegu przedłużania rzęs codzienna ich pielęgnacja polega na jak najmniejszej ingerencji w nie. Nie należy więc ich pocierać, wyrywać, szarpać, nadmiernie dotykać i rozczesywać – powoduje to wykruszenie się kleju bądź oderwanie się sztucznej rzęsy od naturalnej.
  • W pielęgnacji okolic oczu należy wykluczyć wszelkie produkty, których skład chemiczny opiera się na olejach i tłuszczach.
  • Podczas demakijażu nie stosować kosmetyków na bazie glikoli, mocznika, węglanów alkoholu, protein oraz rozpuszczalników oleistych ponieważ osłabiają wiązanie klejowe.

Przedłużanie rzęs – Czego nie powinno się robić po zabiegu:

  • Nie należy tuszować sztucznych rzęs. W razie takiej potrzeby można skorzystać z tuszu do rzęs, jednak pod warunkiem, że nie będzie on wodoodporny bądź użyć specjalnego tuszu do rzęs przedłużonych ( na bazie wody). Jednak należy być świadomym, że demakijaż) może skrócić żywotność sztucznych rzęs.
  • Nie wolno stosować zalotki ani wykonywać zabiegu trwałej na rzęsy.
  • Należy unikać spania twarzą do poduszki.
  • Nie należy samemu ściągać, usuwać bądź wyrywać rzęs.

Ceny zabiegów